8 kwietnia, 2019

6-7 kwietnia byliśmy na jednym z największych świąt produktów kosmetycznych w Polsce

by Mateusz Konieczny in Bez kategorii

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich w miniony weekend wszystkie miłośniczki lakierów hybrydowych i kosmetyków do makijażu mogły oglądać i testować produkty marki Semilac na Targach Look&Beauty Vision!

Na targach oprócz możliwości podziwiania, testowania i zakupu naszego bogatego asortymentu miały miejsce liczne atrakcje!

W sobotę można było podziwiać pokazy instruktorek Akademii Semilac Poznań: Agnieszki Ściepury, Magdy Wyrwy, Aleksandry Kaczmarek i Kataryny Savchenko.

 

 

Tego dnia na scenie makijaż Semilac prezentowała także Joanna Janicka-Darol i Katarzyna Ziaja – ekspertki marki od szkoleń i trendów, a każda z chętnych Pań mogła przetestować wszystkie produkty do makijażu Semilac pod okiem profesjonalistek przy jednym z czterech stanowisk wizażowych!

W drugi dzień targów Agnieszka Ściepura wraz z Martą Góral – brand managerem marki Semilac, prezentowały najnowsze wiosenne trendy w stylizacji paznokci (dla przypomnienia: Living Coral (trend kolorostyczny), WaterGeo, Pixie i Fancy)! Jeden z nich – trend Fancy czyli cudowną i wymagającą niezwykłej precyzji koronkę Agnieszka malowała na żywo! I co wymalowała? Jak zwykle cudo!

Targi to też idealna przestrzeń do prezentowania wszelkich nowości, które odwiedzający uwielbiają! Dlatego nie obyło się bez premier, a nawet przedpremier!

Przedpremierę miały pędzle do makijażu Semilac oraz akrylożel!

Na wydarzeniu była również promowana najnowsza wiosenna kolekcja City Break!

Ale to jeszcze nie wszystko!

Oprócz pokazów i premier w Chatbocie Semilac odbywał się quiz, w którym Panie mogły wygrać unikalny, niedostępny w sprzedaży lakier Semilike 000 Lazure Dream – idealny na wiosnę i lato! Wystarczyło zeskanować kod z plakatów, znajdujących się na stoisku, odpowiedzieć na kilka pytań związanych z marką Semilac i jej produktami, a następnie (po poprawnych odpowiedziach na wszystkie pytania) odebrać Semilike 000! 😊

Na stoisku Semilac były tzw. instaplaces czyli specjalnie zaaranżowane miejsca do robienia zdjęć. Dzięki nim i innym wyjątkowym dekoracjom i aranżacjom nasze wyjątkowe stoisko otrzymało nagrodę Acanthus Aureus za najlepsze stoisko na targach! 😊 Jest to też nagroda za stoisko, które najlepiej wspierało realizację strategii marketingowej marki!