Misja

Piękne i zdrowe paznokcie, tak prosto jak to możliwe.

Naszą misją jest sprawić, aby każda kobieta na świecie mogła cieszyć się pięknymi paznokciami, które poprawią jej humor oraz dodadzą pewności siebie. Chcemy, aby dzięki naszym produktom Twoje paznokcie były zdrowe i lśniące, bo to podstawa udanego manicure. Niezależnie od formy aplikacji, w dziecinnie prosty sposób możesz sama zrobić sobie manicure – nawet w domowym zaciszu.

Wszystko to pragniemy osiągnąć za pomocą szerokiej palety kolorów oraz nowoczesnych technologii, które zamknęliśmy w naszych buteleczkach. To Twój prywatny eliksir szczęścia! Ta misja przyświeca nam w pracy każdego dnia. Dzięki niej nie zapominamy, po co tu jesteśmy. Z myślą o Tobie i dla Ciebie.

Razem tworzymy firmę opartą na wartościach, którymi codziennie się kierujemy.

Przede wszystkim jest to uczciwość względem siebie. Szanujemy inne punkty widzenia i poglądy, bo to one sprawiają, że jesteśmy ciekawymi ludźmi. Dyskutujemy  w pozytywnej atmosferze i z pasją. Rozmawiamy o problemach i wspólnie je rozwiązujemy. Wierzymy, że cechują nas podobne wartości i zasady działania. W końcu mamy wspólny cel: dobrze razem pracować!

Szczerość (miedzy sobą i ze sobą) to podstawa naszego działania, którą definiujemy poprzez otwartą komunikację – bez podtekstów i owijania w bawełnę. Stosujemy feedback, który jest punktem wyjścia do zmiany. Używamy prostego języka zrozumiałego dla wszystkich pracowników. Ponadto dzielimy się doświadczeniem, wyciągając wnioski ze swoich sukcesów, ale i porażek.

Zaufanie jest fundamentem każdej relacji, dlatego też na nim opieramy kontakty między sobą. Ufamy swoim umiejętnościom. Ufamy sobie nawzajem. Dzięki temu tworzymy mocny zespół, który potrafi wiele zdziałać. Taka wiara bierze się również dzięki odwadze, ponieważ nie boimy się podejmować ryzyka i myśleć nieszablonowo. Kierujemy się ideą Think Big! Jesteśmy ambitni i chcemy osiągnąć sukces.

Pamiętamy, że w pracy spędzamy aż 1/3 życia, dlatego robimy wszystko, by była także przyjemnością. Jesteśmy tu, bo chcemy tu być – to nasz główny motywator. Kochamy naszą pracę i wierzymy w to, co robimy dla innych. Sprawiamy, że nasi odbiorcy są zadowoleni – i my również. Inspirujemy się nawzajem. Rozwój każdego z nas jest podstawą zaangażowania, dlatego odnajdujemy inspirację w sobie.