Pracuj w Nespercie!

Nieszablonowe działania oraz odważne decyzje sprawiły, że z niewielkiego przedsiębiorstwa przekształciliśmy się w firmę zatrudniającą obecnie kilkaset osób. Jesteśmy liderem branży lakierów hybrydowych z produktami wysokiej jakości. Naszą wiodącą marką jest Semilac, której zawdzięczamy swój międzynarodowy sukces.

Jesteśmy otwarci na zmiany. Szybko dostosowujemy się do zasad dynamicznego rynku. Uczymy się na własnych błędach i wyciągamy z nich wnioski, które potem pomagają nam w podejmowaniu strategicznych decyzji. W swoim modelu biznesowym łączymy cechy korporacji i start-upu – ambicję i odwagę z przyjazną atmosferą oraz chęcią dalszego rozwoju.

 

Podstawą funkcjonowania Nesperty są ludzie. Według naszych pracowników:

budujemy przyjazną atmosferę opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Chętnie sobie pomagamy, wspieramy się i po prostu – bardzo się lubimy.

Cenimy wzajemnie swoje kompetencje. Dlatego uczymy się od siebie w różnych obszarach, poszerzając swoje horyzonty. Inspirujemy się oraz motywujemy do działania.

Dynamicznie reagujemy na zachodzące zmiany i nie boimy się przy tym podejmować trudnych tematów.

Realizujemy swoje zadania z pełnym zaangażowaniem, ponieważ jesteśmy ambitni i kochamy to, co robimy.

Z pasją przyczyniamy się do rozwoju marki, także na arenie międzynarodowej. Osiągamy sukcesy i spełniamy się zawodowo!

Jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie?

Każdy proces rekrutacji w naszej firmie jest dopasowany do konkretnego stanowiska. Wyróżniamy jednak kilka elementów, które standardowo pojawiają się w prowadzonych przez nas rekrutacjach:

  1. Wysłanie CV na interesującą ofertę pracy.
  2. Analiza dostarczonych aplikacji (zwracamy uwagę na kompetencje, umiejętności oraz doświadczenie wymagane na danym stanowisku) i zaproszenie do udziału w rekrutacji.
  3. Spotkanie z osobą z działu HR i bezpośrednim przełożonym. Podczas niego chcemy poznać Ciebie – Twoje umiejętności i kompetencje, a także Twoje pasje.
  4. Wybór właściwego kandydata na dane stanowisko.
  5. Zakończenie rekrutacji. Podziękowanie pozostałym kandydatom za udział w procesie.
Dlaczego warto z nami pracować?

Będziesz mieć realny wpływ na znaną, cenioną markę o globalnym zasięgu. Będziesz świadkiem tego, jak rośnie z dnia na dzień.

Cenimy wiedzę i umiejętności, a wyrażamy to m.in. za pomocą satysfakcjonującego wynagrodzenia.

Dostajesz od nas kompleksowy pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport czy ubezpieczenie grupowe na życie. Mamy na uwadze Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Miłośnikom naszych produktów dajemy atrakcyjne zniżki na ich zakup.

Oferty pracy

Sprawdź nasze aktualnie prowadzone rekrutacje pod tym linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/nesperta-sp-z-o-o,14478/oferty-pracy.

Nie znalazłeś oferty pasującej dla siebie?

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@nesperta.com

 

Dołączając następujące klauzule:

  1. Jeżeli jesteś zainteresowany, abyśmy przetwarzali Twoje dane osobowe w celu procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości, zamieść w swoim CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nesperta Europe sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”. Wówczas Twoje dane będą przetwarzane przez okres najbliższych 6 miesięcy.
  2. Jeżeli przekazane dane osobowe obejmują szczególne kategorie danych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, np. pochodzenie etniczne (narodowość), przynależność do związków zawodowych, dane o stanie zdrowia (np. niepełnosprawność), itd., wówczas prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli  o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nesperta Europe sp. z o.o moich danych osobowych należących do szczególnych kategorii, zawartych w dokumentach aplikacyjnych.”

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w celu rekrutacji znajdziesz tutaj.

Czekamy na Twoją aplikację. Być może wkrótce staniesz się częścią naszej firmy!