KARIERA

Czy to jest właśnie ten moment, w którym poszukujesz nowych wyzwań zawodowych?

 

Czy to ten czas, kiedy nie jesteś do końca zadowolony z tego, w jakim kierunku zmierza Twoje życie zawodowe?

Doskonale się składa! I choć nasza radość może się wydawać bezduszna, to cieszymy się, że na siebie wpadliśmy. Koniecznie przejrzyj nasze ogłoszenia i sprawdź, kogo aktualnie potrzebujemy w naszym zespole.

Wszystkie aktualnie trwające rekrutacje znajdziesz tutaj:

https://pracodawcy.pracuj.pl/nesperta-sp-z-o-o,14478/oferty-pracy

Nie odnalazłeś ogłoszenia, które odpowiada Twoim kwalifikacjom, a uważasz że świetnie do nas pasujesz? Podeślij swoje CV na adres: sandra.lukasik@nesperta.com i spraw, że o Tobie nie zapomnimy.

Robisz doskonałe pierwsze wrażenie i jestem mistrzem słowa? Chcesz z nami porozmawiać? Zadzwoń do nas na numer: +48 790500892

Sandra Łukasik, HR

Sukcesem firmy są ludzie
To wyznawane przez nich wartości, prywatne i zawodowe cele oraz motywacje są najlepszym odzwierciedleniem działań danej organizacji. W Nespercie tworzymy społeczność składającą się z zaangażowanych specjalistów, których łączy pasja. Wspólnie chcemy rozwijać siebie, a w konsekwencji firmę i czerpać z tego satysfakcję. Naszym zadaniem, jako działu HR, jest kreowanie przyjaznego środowiska pracy, w którym drogowskazami są innowacyjność, współpraca i rozwój. Jak to robimy? Po prostu słuchamy, wspieramy, szkolimy, coachujemy, doceniamy, pomagamy w pokonywaniu trudności i usuwaniu przeszkód. Po co? By każdy pracownik Nesperty mógł maksymalnie wykorzystać swój potencjał, rozwijać się i inspirować innych. To jest nasza magiczna moc.
Struktura zatrudnienia
Zastanawiasz się, dlaczego warto dołączyć do naszego teamu?
Jak to dlaczego?
Bo z nami będziesz tworzyć WOW marki o globalnym zasięgu, a tym samym – globalnych ambicjach i możliwościach. Na efekty swoich działań nie będziesz musiał długo czekać – zamiast wydłużonych procesów decyzyjnych, stawiamy na wzajemne zaufanie, kreatywność i odpowiedzialność.
Bo o nas się mówi
Ale zachęcamy też, żeby mówić U NAS. Każdy pracownik ma w naszej organizacji realny wpływ na rozwój – swój i firmy. Nie lubisz stać w miejscu? Chcesz działać? Jesteś głodny wrażeń i sukcesów – musieliśmy na siebie trafić.
Why? For passion...
... and money. Zatrudnimy Cię za godne pieniądze i wyposażymy w pakiet socjalny, dzięki któremu (przynajmniej teoretycznie) będziesz szczupły i zdrowy.
Poranna kawa...
... Poranna kawa i świeże kanapki w naprawdę dobrym towarzystwie (UWAGA! Warto przed pierwszym dniem pracy sprawdzić jak wygląda prezes, bo niejednokrotnie spotkacie go przy ekspresie do kawy, a wtedy warto wiedzieć z kim i o czym się rozmawia)