KARIERA

Czy to jest właśnie ten moment, w którym poszukujesz nowych wyzwań zawodowych?

 

Czy to ten czas, kiedy nie jesteś do końca zadowolony z tego, w jakim kierunku zmierza Twoje życie zawodowe?

Doskonale się składa! I choć nasza radość może się wydawać bezduszna, to cieszymy się, że na siebie wpadliśmy. Koniecznie przejrzyj nasze ogłoszenia i sprawdź, kogo aktualnie potrzebujemy w naszym zespole.

Wszystkie aktualnie trwające rekrutacje znajdziesz tutaj:

https://pracodawcy.pracuj.pl/nesperta-sp-z-o-o,14478/oferty-pracy

Nie odnalazłeś ogłoszenia, które odpowiada Twoim kwalifikacjom, a uważasz że świetnie do nas pasujesz? Podeślij swoje CV na adres: rekrutacja@nesperta.com i spraw, że o Tobie nie zapomnimy.

Sukcesem firmy są LUDZIE

To wyznawane przez nich wartości, prywatne i zawodowe cele oraz motywacje są najlepszym odzwierciedleniem działań danej organizacji. W Nespercie tworzymy społeczność składającą się z zaangażowanych specjalistów, których łączy pasja. Wspólnie chcemy rozwijać siebie, a w konsekwencji firmę i czerpać z tego satysfakcję. Naszym zadaniem, jako działu HR, jest kreowanie przyjaznego środowiska pracy, w którym drogowskazami są innowacyjność, współpraca i rozwój. Jak to robimy? Po prostu słuchamy, wspieramy, szkolimy, coachujemy, doceniamy, pomagamy w pokonywaniu trudności i usuwaniu przeszkód. Po co? By każdy pracownik Nesperty mógł maksymalnie wykorzystać swój potencjał, rozwijać się i inspirować innych. To jest nasza magiczna moc.

Nasze Wartości: PASJA, ODWAGA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Pasja nie pozwala nam spocząć na laurach. Niezmiennie chcemy być lepsi od nas samych z wczoraj. Poszukujemy nieoczywistych rozwiązań i odpowiedzi – to co dziś jest rewolucyjną innowacją zarówno nam, jak i Wam nie wystarcza, bo myślami już jesteśmy w dniu jutrzejszym. Uczymy się od siebie nawzajem, szukamy inspiracji, przyznajemy się do niewiedzy, poszukujemy możliwości. Jesteśmy niesamowicie głodni wiedzy.

W Nespercie działamy z odwagą. Podejmujemy biznesowe wyzwania, wyznaczamy trendy w branży, odważnie patrzymy w przyszłość. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sądzimy, że tylko taka postawa wpływa na nasze otoczenie i pozwala nam być liderem w branży.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze produkty i wszelkie działania biznesowe naszych pracowników oraz partnerów, nasza kultura organizacyjna zakłada dużą samodzielność w działaniu. Wymaga to zaufania, ale i brania odpowiedzialności za wszelkie słowa i czyny. Ponadto podejmujemy się licznych przedsięwzięć charytatywnych, by dowody naszych wartości były obecne nie tylko w naszych wynikach biznesowych.

Wartości dla PRACOWNIKÓW

Aktywność zawodowa, tuż obok snu i czasu wolnego, stanowi około  30% Twojej doby. Dlatego warto zająć się tym, co naprawdę sprawia Ci przyjemność!

W Nesperta oferujemy pracę, która uskrzydla, rozwija i daje poczucie realnego kreowania rzeczywistości.

Nesperta to silny team, który tworzy modelowe przedsiębiorstwo, z WOW markami wyznaczającymi światowe trendy.

Mamy słabość do ludzi z pasją. Szczęśliwie, z wzajemnością! To dzięki ich kreatywności i barwnym pomysłom możemy nieustannie onieśmielać jutro i wspólnie tworzyć zaangażowaną społeczność specjalistów Nesperty. Chcesz być jednym z nich? Gwarantujemy niezły fun i możliwość rozwijania skrzydeł – w doborowym towarzystwie i miłej atmosferze.

Zastanawiasz się, dlaczego warto dołączyć do naszego teamu?
Jak to dlaczego?
Bo z nami będziesz tworzyć WOW marki o globalnym zasięgu, a tym samym – globalnych ambicjach i możliwościach. Na efekty swoich działań nie będziesz musiał długo czekać – zamiast wydłużonych procesów decyzyjnych, stawiamy na wzajemne zaufanie, kreatywność i odpowiedzialność.
Bo o nas się mówi
Ale zachęcamy też, żeby mówić U NAS. Każdy pracownik ma w naszej organizacji realny wpływ na rozwój – swój i firmy. Nie lubisz stać w miejscu? Chcesz działać? Jesteś głodny wrażeń i sukcesów – musieliśmy na siebie trafić.
Why? For passion...
... and money. Zatrudnimy Cię za godne pieniądze i wyposażymy w pakiet socjalny.